Film i fotografowanie imprez dronem

Film i fotografowanie imprez dronem
Kadr z otwarcia plaży Bajkoland w Kielcach
Każdy, kto jest zainteresowany wykonaniem efektownych rejestracji filmowych z perspektywy „lotu ptaka” może złożyć tego rodzaju zamówienie. 
Wykonywany filmy może stanowić spektakularny materiał wykorzystywany do celów prezentacyjnych lub promocyjnych.  Jakość usług jest na najwyższym poziomie, szczegółowo badam potrzeby klientów i daje gwarancje spełnionych oczekiwań. 
Mogę zagościć na Twoim ślubie, weselu, chrzcie dziecka, przyjęciu urodzinowym, a także różnego rodzaju spotkaniach, eventach i imprezach sportowych. Nowoczesne filmowanie i fotografowanie imprez "z lotu ptaka"


Wiadomo, możesz zatrudnić zwykłą firmę która ma gdzieś między wierszami wzmiankę o dronie ale co Ci to da? Jedna osoba stoi zarówno za "przyziemną" jak i "latajacą kamerą". Efekt może nie być zadowalający, taka osoba się nie rozdwoi, i nie skupi równocześnie na obydwu sposobach ujęć. Dysponując dwoma niezależnymi reżyserami mogą państwo być spokojni o efekt końcowy. Wydarzeń takich jak wesele się nie powtórzy, nie ma dwóch takich samych spojrzeń w oczy, dwóch takich samych pocałunków. Zdjęcia i filmy wykonywane z powietrza dają możliwości stworzenia pamiątki, która pozwoli nam inaczej zapamiętać ważne dla nas chwile. To coś więcej niż zwykle ujęcia, to uwiecznienie osób, oraz całości otoczenia przekształcone w ramy zdjęcia, a następnie we wspomnienia.